Tv6

TÜRKSAT ve Kablo TV üzerinden yayın yapmak olan bir televizyon kanalıdır. Kanal Kopri Radyo ve Televizyon Yayıncılık Yapımcılık Reklamcılık A.Ş’ ye aittir. Yerel bir televizyon kanalı olan TV6 her kesimden ve her yaştan insana hitap eden programları ile geniş bir izleyici kitlesine sahiptir. Geniş bir izleyici kitlesine sahip olan kanal yayını dilerseniz televizyonlarınız yerine bilgisayar ve telefonlarınızdan da internet üzerinden rahatlıkla izleyebilirsiniz. Canlı yayın özelliği olduğu için internet üzerinden programları hiç aksatmadan takip edebilirsiniz.

Derin siyaset programı ile uzman yorumcuların katılımıyla birlikte gündemde ki konuları yakından takip edebilirsiniz. TV6 televizyon kanalı olarak sahip olduğu tarafsız haber anlayışı nedeniyle sizlere en kaliteli şekilde hizmet vereceği için Derin Siyaset programı ile siyasetle ilgilenmeyi seven halk için oldukça kaliteli ve doğru bir şekilde program yapmaktadırlar.

İslam İlkimi programı ile Müslümanlık ve İslam hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenme fırsatınız bulunmaktadır. Bu program ile TV6 izleyicilerine en doğru şekilde dini anlatmakta ve yorumlamakta olduğu için sizlerde en güzel şekilde bilgilendirilmiş olacaksınızdır. Gündemden sanata, magazinden şiire her alanda ki konuların konuşulduğu ve herkes tarafından sevilerek izlenen Çılgın Renkler programı ile de hem eğlenceli hem de öğretici bir program ile karşınızda bulunmaktadır. TV6 uzman ekibi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere en tarafsız şekilde hizmet vermektedir.

Facebook Yorumları

Yorum Yapın