Trt Haber

Yayın Kuruluşunun ismi : Trt Haber Sahibi : Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Uydu yayın frekansı : 11958, v 27500 5/6 (SD) Digiturk : 33. kanal (SD) Hedef kitlesi : Haber En sevilen programlar : Haber Yayın yaptığı alan : Haber Telefon: 0 312 463 23 30 Fax: 0 312 463 23 35 E-mail: [email protected] Web: http://www.trt.net.tr/ Mektup adresi : TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06109 Or-an Ankara Trt Haber Canlı İzle Kanalını Sosyal medyada takip edin. Facebook: https://www.facebook.com/trt Twitter: https://twitter.com/trttelevizyon Youtube: https://www.youtube.com/user/TRTTelevizyon

Devlet tarafından desteklenmiş tek kanal olan TRT haber canlı tv dünyadaki bütün gelişmelerini Türkiye halkının ayağına kadar getirmektedir. Tam anlamıyla haber portalı olmayan TRT Haber canlı yayın kanalı sayesinde, dünyada olup biten her konudaki gelişmeleri en ince ayrıntısına kadar takip edebilir ve bilgi alabilirsiniz. Gündemdeki güncel olayların yanı sıra, son dakika gelişmelerini de anlık olarak iletmekte ve ülkemizde olan her konuyla ilgili tartışma programları düzenlenerek milletimiz bilgilendirilmektedir. Haber yayın akışı yapılmasının yanında dizi ve sinema keyfini de siz izleyicileriyle buluşturmaktadır. Yunus Emre’nin Tasavvuf ile yaşaması adlı dizi ile izleyicilerine enfes bir hizmet sunan TRT ekibi, çok hızlı bir şekilde diğer kanallar arasında zirveye ulaşmış durumda.

Trt Haber Canlı, Türkiye'nin resmi olarak kurulan ilk haber kanalı olma özelliğini göstermektedir. Kanalın bütün hakları TRT Yayın kuruluşuna aittir. Devlete ait olmasından ötürü özellikle devlet üzerine yaptıkları haberler ile ön plana çıkmaktadır. Kanalın Canlı yayın logosu değişmiş ve daha güzel hale getirilmiştir. Kanal 13 yıl önce Trt2 kanalının yerine kurulmuş isim değiştirerek Trt Haber olmuştur. Aradan geçen 11 yıl sonunda ise dediğim gibi logosu değişmiş ve kendisi ile eş zamanlı yayın yapan Trt Haber HD kanalı canlı yayın yapmaya başlamıştır. Canlı tv olarak sitemize bugün de Trt Haber Kesintisiz izleme seçeneğini aktarıyoruz. Türkiye'nin sadece haber yapan ilk kanal olma özelliğini taşıyan bu güzide kanalı donmadan bedava ve büyük ekranda izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için bir kaç alternatif bir arada ekliyoruz. Sitemizde bütün haber kanallarının online olarak izlenebileceği kategoriler mevcut. Trt Haber izlemek istiyorum gibi isteklerinizi tam anlamı ile karşılayabilecek alt yapı ve alternatiflere sahip sitemize hepinizi bekliyoruz. Güzel Günler diliyoruz. İyi seyirler.

Facebook Yorumları

Yorum Yapın