Kanal urfa

Şanlıurfa denilince aklımıza bitmek bilmeyen tarihi eserleri, yöresel eşsiz yemekleri, kültürel mirasları ve daha bir çok gönlümüzü okşayan şeyler gelir. Bir çok ilde olduğu gibi bu muhteşem kentin de kendine özel yayın organları vardır. Kanal Urfa bu yayın organlarından biri olup halkın sesi olmayı amaç edinmiştir. Bu güzel şehrimizin sesi Kanal Urfa, Şanlıurfa’nın ilk uydu kanalı olmayı başarmıştır.

Özgün ve kaliteli yayın yapmayı amaç edinen Kanal Urfa halkın sesi olmuştur. Yayın akışı tüm halka hitap edecek şekilde planlanmıştır. Kaliteli ve dürüst yayın ilkesine sahip Kanal Urfa uydudan izlenebildiği gibi internet sitesinden de gündemi takip etme kolaylığı sağlar. Programlar çok çeşitli olup spor, gezi, haber, politika, ekonomi, kültür-sanat, eğlence ve daha bir çok konu da yayın yapmaktadır. Yayın da ki izleyici profili günden güne artmakta olan kanal, dürüst yayın ilkesi dahilinde güvenirliğini artırmıştır. İşlediği güncel konular ile de izleyicileri sıkmadan ve doğru bilgi vererek yayın kalitesini yükseltmiştir. Kanalımız kurulumundan itibaren kişilerin sevgisini kazanmış çoğu insan için bir ilki teşkil etmiştir.

Günümüz de yapılan çalışmalar, özverili programlar, güler yüzlü bir ekip, dürüst yayıncılık ilkesi ile günden güne izleyen kişi sayısı artmıştır. Yöremizin bozulmadan günümüze kadar getirdiği değer ve ahlakı kurallar bu kanal içerisinde hiç değiştirilmeden aktarılmıştır. Kendimize olan saygımız vermiş olduğumuz hizmetin değerini ortaya koymuştur.

Facebook Yorumları

Yorum Yapın