Kadırga Tv


Kadırga yaylası Gümüşhane ilinde bulunan güzelliği ile insanların dikkatini çeken gerçek bir doğa harikasıdır. Bölgenin yerel halkı ve dışardan katılımların da oldukça fazla olduğu Kadırga Festivali de yaz aylarında bölgede en önemli etkinliklerin başında gelmektedir. Kadırga TV Gümüşhane ili sakinlerinin ve diğer insanların gündemleri takip edip tarafsız bir şekilde haber almasını sağlamak ve pek çok program ile hizmet vermek amacı ile kurulmuş bir televizyon kanalıdır.

Kadırga TV TÜRKSAT ve Kablo TV üzerinden de yayın vermektedir. Aynı zamanda bu televizyon kanalını internet üzerinden dilediğiniz gibi izleyebilir kaydedilmiş programları daha sonrasında izleme fırsatı bulurken canlı yayın özelliği ile dilerseniz televizyon yerine bilgisayar ve telefonlarınızdan da internet üzerinden rahatlıkla izleyebilirsiniz. Televizyon kanalı olarak yerel halkın sıklıkla takip ettiği ve en çok izlediği kanaldır.

Kadırga TV çizgi film programları ile çocuklara güne başlarken ve gün içerisinde eğlenceli dakikalar geçirmelerini sağlarken günün saatlerinde izleyicilerine son dakika haberleri ile gündemde bulunan bütün haberleri kaliteli ve tarafsız şekilde sunmaktadır. Yabancı sinema programı ile gece saatlerinde izleyicilerine kaliteli bir sinema saati yaşamalarını sağlarken, spor bültenleri sayesinde spor tutkunu olanlar içinde en doğru ve tarafsız yorumları ile gündemde ki spor haberlerini sunmaktadır. Film ve dizi programlar ve eğlence programları ile de izleyicilerine en kaliteli şekilde hizmet vermektedir.

Facebook Yorumları

Yorum Yapın