Bursa Haber

Anadolu'nun en eski şehirlerinden birisi olan Bursa Osmanlı İmparatorluğuna başkentlik yapmış ve her tarafı ayrı bir tarih olan bir kenttir. Bursa Haber TV de bu güzel kentin sıcak insanlarının dünyadan ve bölgeden bütün haberleri bir arada bulmasını sağlamak için yayın yapmaktadır. TÜRKSAT ve Kablolu TV üzerinden yayın yapmasının yanında bu kanalı internet üzerinden de izleyebilirsiniz. Sizlerin fikirlerinize de bu kanalda önem verilmekte ve yeni programlar sürekli olarak yayın akışına eklenmektedir.

En çok sevilen yerel sanatçıların yer aldığı eğlence programları sizleri Bursa TV de bekliyor. Bunun yanında sizler için gündemdeki önemli konukların tartışıldığı ve olayların analizinin yapıldığı programlarda yine bu kanalda yayınlanmaktadır. Bursa’da ve bölgede yapılan bütün yerel spor karşılaşmalarının yanında büyük kulüplerin maçları da yine Bursa Haber TV farkıyla hazırlanmakta olan spor programlarında değerlendirmektedir.  Türkiye'nin en büyük şehirlerinden birisi olan Bursa kendine layık bir televizyon kanalına sahip ve yerli halk tarafından da ilgiyle izlenmektedir.

Kaliteli bir şekilde hizmet etmeyi kendisine ilke edinmiş olan Bursa Haber TV gerçek anlamda geniş bir izleyici kitlesine sahip ve her yaştan ve kesimden insana hitap etmektedir. Aynı zamanda internet üzerinden de kolaylıkla izleme fırsatı bulacağınız Bursa Haber TV’yi Canlı yayın özelliği ili programları kaçırmadan kolayca izleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Sizlerde bu şekilde seyir keyfini çıkarabilirsiniz.

Facebook Yorumları

Yorum Yapın