A Haber Tv

Yayın Kuruluşunun ismi : A Haber
Sahibi : Turkuvaz Medya A.Ş.
Uydu yayın frekansı : 12054, h 27500 5/6 (SD)
Digiturk : 332. kanal (SD)
Hedef kitlesi : Haber
En sevilen programlar : Haber ve tartışma programları, son dakika haberler, spor, aktüalite programları.
Yayın yaptığı alan : Haber
Telefon: 0 212 300 66 66
Fax: 0 212 354 46 59
E-mail: [email protected]
Web: http://www.ahaber.com.tr
Mektup adresi : Ihlamur Yıldız Cad. Toprak Center No:8 Beşiktaş – İSTANBUL
A Haber Canlı İzle Kanalını Sosyal medyada takip edin.
Facebook: https://www.facebook.com/ahaber.com.tr
Twitter: https://twitter.com/tvahaber

A Haber kanalı Çalık Gurubu tarafından kurulmuştur. 2011 yılında yayın hayatına başlayan kanalın ismi Aktüel Haber olarak da bilinmektedir. Kanal hem SD hem de HD yayın yaparak izleyici kitlesine donmadan ve kaliteli bir yayın iletmeyi hedeflemiştir. A Haber (Aktüel Haber) Türkiye’de ilk HD yayın yapan haber kanalı olarak tarihe geçmiştir. Yayın hayatında 7. Yılına giren kanal daha kaliteli sunum yapmak için hem stüdyo ortamını geliştirmiş hem de diğer kanallardan sunucu transfer etmiştir. Yayın alanı olarak Türkiye, Azerbaycan ve Kıbrıs Cumhuriyetinde hizmet vermektedir. A Haberin (Aktüel Haber) genel merkez binası ve ana yayın binası İstanbul da yer almaktadır.

A Haber Canlı tv ile Türkiye de veya yurt dışında yaşanan anlık gelişmeleri ve flaş haberler için kurulmuş bir ATV iştirakidir. Kanal haberleri gelişi güzel sunmak alışkanlığına yeni bir boyut kazandırarak yüksek kalitede yayın yapma özelliğini taşıyan ilk haber kanalı olmuştur. A Haber 4 yıl önce merkezi İstanbul da olmak üzere Çalık Holding tarafından kurulmuş ve bu güne kadar yayın hayatını sürdürmüştür. Hem HD hemde SD yayın yapan tek haber kanalıdır. Canlı olarak izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için sitemizin arşivlerine bu güzel kanalı ekliyoruz. Tabi ki 24 saat kesintisiz haber yayını yapmak yerine bazı önemli futbol karşılaşmalarını da ekranlara getirmektedir. Copa America 2011 karşılaşmalarına ait bütün yayın haklarını elinde bulunduran kanal, maç yayınlarını donmadan HD bir kalite ile bizlere sunmaktadır. Haberin kanalı sloganı ile 4 yıldır Türkiye de tarafsız haber kanalı olarak hizmet sunmaktadır. A haber izlemek istiyorum ama kalitesi yüksek olsun diyen ziyaretçilerimiz için sitemize 2 alternatiften oluşan yayınları attık. Destekleriniz için yorum yapabilir veya facebook, twitter gibi sosyal medyada bizleri paylaşabilirsiniz. İyi seyirler diliyoruz.

Facebook Yorumları

Toplam 4 Yorum Yapılmış.

 1. Sandra Okan dedi ki:

  A Haber Tv Canlı İzle, Kesintisiz, Donmadan HD Mobil Yayın adresinizden Haber izliyorum. Bu hizmetinizden dolayı teşekkür etmek istedim.

 2. hd dozer dedi ki:

  bu kanal değil

 3. hd dedi ki:

  Link yok açılmıyor.

 4. sevim dedi ki:

  Güzel site donmuyor?? RTE?? AKP??

Yorum Yapın